layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer

طراحی گرافیک، سایت و برنامه نویسی

ترجمه و تحقیق

آموزش حرفه ای کامپیوتر و زبان

تماس با ما

computer monitor

Designing & Programming Center طراحی سایت فلش | لوگو | ساخت مجلات الکترونیکی

با بیش از پنج سال تجربه همکاری با شرکتهای خارجی و ایرانی

نرم افزار ساخت مجله الکترونیکی

سایت البرزمدیا، مجری طراحی|ساخت انواع مجلات و نشریات الکترونیکی فلش با قابلیت های ویژه و توانایی ارائه به صورت آنلاین و آفلاین. کاهش هزینه ها از مهمترین مزایای این تکنولوژی میباشد. در قسمت پایین، توضیحات کامل تری در مورد مزایا و امکانات این نوع مجلات یا نشریات ذکر شده است.

(مرکز تخصصی طراحی و ساخت انواع مجلات الکترونیکی (فلش

Flash e-Magazine designing Center

طراحی مجله الکترونیکی فلش

مجله الکترونیکی چیست؟

مجله الكترونيكي، نشريه‌اي است كه علاه بر حفظ ويژگيهاي مجلات چاپي، از امکانات ویژه ای برخوردارمی باشد و با عنواني مشخص در شماره‌هاي پياپي و منظم از نويسندگان گوناگون به صورت الكترونيكي توليد و انتشار مي‌یابد. از جمله قابليتهاي این نوع مجلات جستجو ، ذخيره سازی با فرمت PDF، چاپ صفحات دلخواه،انتشار از طریق اینترنت و یا لوح های فشرده، پشتیبانی از فایل های صوتی، انیمیشن، تصاویر ویدئویی و غیره میباشد. نوع اينترنتي اين مجلات را مجلات اينترنتي مي‌گويند. انواع مختلفي از اين مجلات به صورت لوح هاي فشرده (CD)، سايتهاي اينترنتي، پايگاههاي اطلاعاتي و .... وجود دارد كه همراه با نسخه چاپي منتشر ‌مي‌شود. همچنین مجلاتي كه به طور محض ديجيتالي هستند و هیچ نسخه‌ چاپي از آنها انتشار نمی یابد اما به صورت پیوسته در قالب نشریه الکترونیکی انتشار مییابند را نيز میتوان جزء این دسته از مجلات دانست. لازم به ذکر است که استفاده از فرمت نمایشی این گونه مجلات فقط مختص به مجلات یا نشریات نمی باشد و از آنجایی که این مجلات از قابلیت های ویژه ای برخودار هستند، میتوان برای نمایش گالری سایت، گاتالوگ یا بروشور تبلیغاتی شرکت ها و موسسات، نمایش پرزنتیشن های پاورپویت و حتی کتاب ها استفاده نمود.

در باب مزایای مجله الکترونیکی همین بس که از نظر هزینه تهیه و چاپ نسبت به مشابه نشریه کاغذی بسیار مقرون به صرفه بوده و بلافاصله بعد از انتشار به دست مخاطب در اقصی نقاط کشور می رسد.

از مزیتهای مجلات الکترونیک این است که به حفظ محیط زیست کمک خواهد کرد و استفاده از کاغذ را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد. طراحی و تهیه بروشورها، گزارشهای آماری، نشریات درون سازمانی و یا برون سازمانی و... را براحتی می توان از طریق اینترنت و یا اینترانت و یا cd منتشر کرد و در موقع لزوم تغییرات را در آن اعمال کرد که کمترین هزینه و زمان را میطلبد. به عبارتی شما میتوانید هزینه چاپ، طراحی، کاغذ و... را با الکترونیکی شدن، کاهش دهید و محیط زیست را از این معضل عظیم نجات دهید!

ضمن اینکه در چاپ مقدار تکثیر و در نهایت خواننده محدود است اما در اینترنت و cd محدودیت توزیع وجود ندارد. هزینه چاپ بسیار بالا ولی هزینه ایجاد صفحات الکترونیکی بسیار پائین است. مطالب چاپ شده را به سادگی نمیتوان یافت اما یافتن مطالب الکترونیک به مراتب ساده تر است. نگهداری مطالب چاپ شده نیاز به فضای بیشتری دارد و ... یا از طریق نظرسنجیهایی که انجام آن مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار و انتخاب نمونه های آماری و اعزام پرسشگران آموزش دیده است در روابط عمومی الکترونیک می توانید نظرات مردم را حداقل از سراسر کشور به سادگی و کمترین هزینه جمع آوری کنید.

از دیگر مواردی که جزء مهمترین مزایای مجلات الکترونیک است میتوان به اطلاع رسانی لحظه ای، دسترسی سریع به اطلاعات، کاهش حجم نامه های اداری و بایگانی، پائین آوردن هزینه ها (چاپ و انتشار، برگزاری نمایشگاه و...) و همچنین فراگیر و فرامرز بودن آن اشاره کرد.

برخی از مزایای استفاده از مجلات الکترونیکی:

  • تعداد نامحدود کاربران
  • تعداد نامحدود صفحات
  • کاهش هزینه ها (بدون نیاز هزینه چاپ و کاغذ) و توزیع مجلات الکترونيکی
  • پشتیبانی از انواع فونت ها، تصاویر گرافیکی، ویدئو، انیمیشن، صدا، لینک به صفحات دیگر
  • قابلیت ذخیره بصورت PDF
  • قابلیت پرینت صفحات دلخواه
  • قابلیت ارائه بصورت online در وبسایت
  • قابلیت ارائه بصورت offline بر روی CD یا DVD
  • استفاده در جهت اهداف آموزشی
  • و ...

در صورتی که نرم افزار فلش پلیر (flash player 9) بر روی سیتم شما نصب نمی باشد، میتوانید این نرم افزار را از این صفحه دانلود نمایید